Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Snekkersten IF
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Snekkersten IF
BSF
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Snekkersten IF
Lundtofte Boldklub
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Snekkersten IF
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Snekkersten IF (2)
Snekkersten IF (3)
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:45
Snekkersten IF
Nivå-Kokkedal FK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Snekkersten IF
Frederikssund IK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Snekkersten IF
Oversidder
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Snekkersten IF
Helsingør IF Fodbold
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Snekkersten IF
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Snekkersten IF
Rosenhøj BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Snekkersten IF (3)
Dalby IF / HFK fodbold
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Snekkersten IF
Ishøj IF
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Snekkersten IF (1)
Rebæk IF
Serie 6 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Snekkersten IF (S3) (1)
Måløv BK (S2) (1)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Snekkersten IF (S6 P2) (4)
Mladost IF (S4) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Snekkersten IF (1)
Farum BK (Liga)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Snekkersten IF
Brødeskov IF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Snekkersten IF (S6 P1-1) (5)
Farum BK (S4) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Snekkersten IF (S4 P3) (3)
Frederikssund IK (S2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Snekkersten IF
Espergærde IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Snekkersten IF
Ålholm IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Snekkersten IF
Melby-Liseleje IF
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Snekkersten IF
AB
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Snekkersten IF (3)
Frederikssund IK
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Snekkersten IF (2)
Blistrup SI
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Snekkersten IF
RB 1906
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Snekkersten IF
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Snekkersten IF
Oversidder
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Snekkersten IF
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub (2)
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Snekkersten IF
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Snekkersten IF
Ålholm IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Snekkersten IF (1)
Lundtofte Boldklub (1)
Serie 6 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Snekkersten IF
Oversidder
8:8 M+40 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Snekkersten IF
Helsinge Fodbold
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Snekkersten IF
Solrød FC
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Snekkersten IF
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Snekkersten IF
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Snekkersten IF (3)
Melby-Liseleje IF
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Snekkersten IF
Roskilde Pigefodbold
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Snekkersten IF
Fredensborg BI
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Snekkersten IF (2)
Fredensborg BI
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Snekkersten IF
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:15
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Snekkersten IF
Frem Hellebæk
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Snekkersten IF
Helsinge Fodbold
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|